BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12746513
nr 1274 6513
Golvlampa
30-tal, betsad björk, höj- /sänkbar. Höjd: ca 145 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:06:00
100 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)